Хигиенски навики

Секција 2: Птичари, #5

Хигиенски навики

Темаод ЕДДДЕД » 23 Maр 2017, 22:53

Земавме 7 месечен кокер чуван во двор.Живеам во стан и како да го научам кучето да врши нужда надвор. :?: Благодарам
ЕДДДЕД
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 11 Oкт 2016, 16:04
Локација: Skopje

Врати се во Англиски кокер шпаниел

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости