prashanje za chinchila

Доколку имате проблем, прашајте, и добијте совет од овластени Ветеринари.

prashanje za chinchila

Темаод monik0504 » 30 Јан 2017, 02:09

Здраво, незнам точно каде да го поставам прашањето, но може ли некој да ми каже ветеринар што добро се разбира од чинчили?
monik0504
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 30 Јан 2017, 02:03
Локација: Veles

Врати се во Прашања до ветеринари

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин