milenicinja.mk » Огласи » Mal Bel Shnaucer

Mal bel shnaucer

  • Продавам
  • Објавен на: 21 окт 2018 во 22:00
  • Валиден до: 20 ное 2018 во 22:00
  • Од: Marjan.k
Prodavam tri zenki bel Mal snaucer , odlicno leglo, rodeni na 09-07-2018 vakcinirani so cip , pasos i pedigre .
Infornacii na ovoj broj 078306873.

Потврден огласувач
Marjan
Скопје Кисела Вода

Коментирајте во врска со огласот: Mal bel shnaucer

Најава


Немате корисничко име, регистрирајте се.
прашајте др. ветеринар
изгубено-најдено