1 FCI Група / 1 FCI Group

Овчарски кучиња и кучиња терачи на стока (освен Швајцарски терачи на стока).
Sheepdogs and Cattle Dogs (except Swiss Cattle Dogs).
 • Форум
  Последно мислење
  Мислења
  Теми
                                  • Известувања
                                   Одговори
                                   Видено
                                   Последно мислење

                                   Врати се во Форум почетна

                                   Кој е Присутен

                                   Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин

                                   Дозволи на форумите

                                   Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
                                   Вие Не може одговорите на теми на овој форум
                                   Вие Не може да промените мислења на овој форум
                                   Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум