Англиски сетер

Секција 2: Британски и ирски ловци и трагачи, #2

Англиски сетер

Темаод Irina Duko » 11 Дек 2017, 13:33

Пријатели,

Дали некој од вас чува Англиски сетер?

:?:
Irina Duko
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 11 Дек 2017, 13:24
Локација: Skopje

Врати се во Англиски сетер

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости