Дом за привремено чување на миленици

Секција 1: Ловечки кучиња, #122

Дом за привремено чување на миленици

Темаод dardame » 11 Jун 2017, 18:46

Дали некој знае низ македонија каде можат да се остават домашни миленици на чување на неколку дена.
Поздрав Дарко!!!
dardame
Newbie
Newbie
 
Мислења: 14
Регистриран: 15 Oкт 2014, 07:11
Локација: Prilep

Врати се во Лабрадор

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости