јадење, клодање, гризење дрва?

Re: јадење, клодање, гризење дрва?

Темаод cane » 29 Ное 2018, 00:49

haha pa so ovoj problem mislam deka site se soocuvame. Ne znam stvarno kako da ti pomognam ama ako ti e za uteha, i moeto kuce go pravi istoto pa vekjee odamna nemame kilimce pred vrata. Pozdrav se najdobro :D
cane
Beginner
Beginner
 
Мислења: 42
Регистриран: 22 Oкт 2015, 01:02
Локација: Берово

Предходно

Врати се во Исхрана

 


  • Слични теми
    Одговори
    Видено
    Последно мислење

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости