Млеко во прав за мали кутриња

Млеко во прав за мали кутриња

Темаод Bobo » 17 Феб 2018, 04:09

Каде би можел да најдам млеко во прав како додаток во исхрана, едно од кучињата стари 7 дена ми заостана во раст и тешко се снаоѓа со цицање, како да не знае, а сега како помало уште потешко му оди.

Некој контакт од продавница, дистрибутер или слично за набавка?

Благодарам
Bobo
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 21 Ное 2017, 16:40
Локација: Kumanovo

Врати се во Исхрана

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости