Неверојатни Сибирски Хаски кученца за Божиќ

Секција 1: Нордиски кучиња влечачи на санки, #270

Неверојатни Сибирски Хаски кученца за Божиќ

Темаод virginiasuarez12 » 19 Oкт 2018, 12:22

Имаме 7 убави ескини кучиња за продажба, 3 момчиња (1 лева) и 4 девојки (2 лева). Тие се убави примери на раса со посебни бои. Сите се подготвени за своите нови домови и имаат сини очи освен едно момче кое има сини и зелени очи и друго момче кое има зелени очи. И мама и тато се нашите домашни миленичиња и може да се видат со кученца при секоја посета. Кучињата се подготвени да заминат сега и ќе заминат со првите инјекции (втората инјекција платена само за да треба да се врати на ветеринарите), залепени и болви до датумот, микро оштетени од ветеринарот како дел од пакетот.
Тие, исто така, ќе доаѓаат со сертификати за регистрирање на кучиња и 3-роднини за семејно дрво.
virginiasuarez12
Newbie
Newbie
 
Мислења: 2
Регистриран: 19 Oкт 2018, 12:06
Локација: Tetovo

Re: Неверојатни Сибирски Хаски кученца за Божиќ

Темаод virginiasuarez12 » 19 Oкт 2018, 12:23

virginiasuarez12 Напиши:Имаме 7 убави ескини кучиња за продажба, 3 момчиња (1 лева) и 4 девојки (2 лева). Тие се убави примери на раса со посебни бои. Сите се подготвени за своите нови домови и имаат сини очи освен едно момче кое има сини и зелени очи и друго момче кое има зелени очи. И мама и тато се нашите домашни миленичиња и може да се видат со кученца при секоја посета. Кучињата се подготвени да заминат сега и ќе заминат со првите инјекции (втората инјекција платена само за да треба да се врати на ветеринарите), залепени и болви до датумот, микро оштетени од ветеринарот како дел од пакетот.
Тие, исто така, ќе доаѓаат со сертификати за регистрирање на кучиња и 3-роднини за семејно дрво.
virginiasuarez12
Newbie
Newbie
 
Мислења: 2
Регистриран: 19 Oкт 2018, 12:06
Локација: Tetovo


Врати се во Сибирско хаски

 


  • Слични теми
    Одговори
    Видено
    Последно мислење

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости