Проблем со Купи Миленик

Re: Проблем со Купи Миленик

Темаод Lazar133 » 11 Aвг 2018, 13:06

Ovoj e tezok kriminalec, nas ni prodade kuce 400€ pred 3 godini , od togas celo vreme mu prakame poraki i mu se javuvame a toj celo vreme laze i nigde go nema. NIKOGAS NEMOJTE DA SE ZALAZETE DA KUPITE KUCE OD NEGO!!! TEZOK PREVARANT E!!!!!!!!
Lazar133
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 11 Aвг 2018, 12:57
Локација: Skopje

Предходно

Врати се во Ваши приказни

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин