Vet za operacija na kolk?

Vet za operacija na kolk?

Темаод MaeBae » 19 Jун 2018, 17:58

Zdravo, moeto kuce ima problemi so kolkot. Sakam da prasam dokolku ste imale slicen problem, koj veterinar bi mi go preporacale kako najdobar za operacija na kolkot i kakvo e Vaseto iskustvo so toj veterinar. Odnapred blagodaram
MaeBae
Нов корисник
Нов корисник
 
Мислења: 1
Регистриран: 19 Jун 2018, 17:49
Локација: Skopje

Re: Vet za operacija na kolk?

Темаод cane » 26 Jун 2018, 22:07

Здраво, јас за било кој проблем одам кај Глигор Мојсов. Човекот е супер, достапен е во секое време, пријатен за разговор и јас сум задоволен. Ординацијата мислам дека беше Могливет ама не сум сигурен точно. Во секој случај ти го препорачувам. Се најдобро
cane
Beginner
Beginner
 
Мислења: 44
Регистриран: 22 Oкт 2015, 01:02
Локација: Берово

Re: Vet za operacija na kolk?

Темаод veki » 29 Ное 2018, 00:57

Немам ногу познавање со ветеринари, но другарка ми е многу задоволна од ветеринарот во Куманово, Побарај мислење и од него
veki
Beginner
Beginner
 
Мислења: 26
Регистриран: 22 Oкт 2015, 01:05
Локација: Скопје

Re: Vet za operacija na kolk?

Темаод anja » 30 Aпр 2019, 00:40

Имам мало куче мешанче од 3 месеци. декеска падна и ги го повреди десниот колк. Криви со ногата, изглеад му е повредена. Како да му помогнам?
anja
Beginner
Beginner
 
Мислења: 39
Регистриран: 1 Aпр 2015, 15:46
Локација: Skopje


Врати се во Останато

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости