milenicinja.mk » Ваши огласи

Огласи за миленичиња

Огласите се поставени од страна на регистрираните корисници.
Доколку не сте регистриран корисник, ќе мора да се регистрирате или најавите преку Вашиот Фејсбук профил.

1 | 2
1-15 од 28 огласи
SE BARA IZGUBENO KUCE Изгубено-Најдено
SE BARA IZGUBENO KUCE - Изгубено-Најдено

Izgubeno e kuce pekinejzer,zensko,staro okolu 5 godini,se odziva na ime/ MIM,izgubeno e pred dva dena,vo Veles,na vratot so zolto kaivce.ve zamoluvam ako nekoj vidi takvo kuce,da me kontaktira.tele...

Објавен: 23 Aug 2018 во 11:56 / Валидност: 22 Oct 2018 во 11:56
Од: Snezana/Snezana
Rodovnik Изгубено-Најдено
Rodovnik - Изгубено-Најдено

Izguben e rodovnik za kuce Zlaten retriver so br MR 51051

Објавен: 25 Jul 2018 во 15:54 / Валидност: 23 Sep 2018 во 15:54
Од: Elenagjorgievska
Mix Ovcar Изгубено-Најдено
Mix Ovcar - Изгубено-Најдено

Kuceto e Izgubeno vo Strumicka Okolina Kolesino Gabrovo Borisovo Mokrievo Za Cesniot Naogac Sleduva Nagrada Odnapred vi Blagodarime Tel. za Informacii Email: [email protected]

Објавен: 24 Jul 2018 во 12:53 / Валидност: 22 Sep 2018 во 12:53
Од: Eliza
Mix Ovcar Изгубено-Најдено
Mix Ovcar - Изгубено-Најдено

Kuceto e Izgubeno vo Strumicka Okolina Kolesino Gabrovo Borisovo Mokrievo Za Cesniot Naogac Sleduva Nagrada Odnapred vi Blagodarime Tel. za Informacii Mobil: 075 272 602 / 078...

Објавен: 08 Jun 2018 во 19:47 / Валидност: 07 Aug 2018 во 19:47
Од: Eliza
Izgubena e macka bengalka Изгубено-Најдено
Izgubena e macka bengalka - Изгубено-Најдено

Se bara izgubena ili ukradena macka bengalka se odziva na Tina/Tince vo nas. Przino.Ve molam ako nekoj ima nekakva informacija neka se javi na 077711656. Sleduva nagrada.

Објавен: 04 Mar 2017 во 15:41 / Валидност: 03 May 2017 во 15:41
Од: Emi1987
IZGUBENO RASNO KUCE - Crn Labrador Zenka Изгубено-Најдено
IZGUBENO RASNO KUCE - Crn Labrador Zenka - Изгубено-Најдено

Na 11.09. vo Skopje, Centar izgubeno e kuce crn labrador zenka staro 8 godini. Se odziva na ime Tina. Ima povreda na prednite noze. Dokolku imate informacii ili ste go nasle kuceto sleduva nagrada...

Објавен: 18 Sep 2016 во 13:07 / Валидност: 17 Nov 2016 во 13:07
Од: vicky1
Izgubeno himalajce Изгубено-Најдено
Izgubeno himalajce - Изгубено-Најдено

Izgubeno e mace himalajce zenka na 18.09.15vo centar kaj direkcija Zitoluks. Molam javete na 070262737

Објавен: 19 Oct 2015 во 22:53 / Валидност: 18 Dec 2015 во 22:53
Од: Vlado
SIBIRSKI SAMOJED Изгубено-Најдено
SIBIRSKI SAMOJED - Изгубено-Најдено

PRONAJDEN E SIBIRSKI SAMOJED MAZJAK NA ULICA MARIOVSKA POZADI TRESKA TEL.070906167

Објавен: 01 May 2015 во 23:11 / Валидност: 30 Jun 2015 во 23:11
Од: D3.
Лабрадор Изгубено-Најдено
Лабрадор - Изгубено-Најдено

Пронајден е Лабрадор. Се молат сопствениците да се јават на 078/320-420.

Објавен: 30 Apr 2015 во 09:53 / Валидност: 29 Jun 2015 во 09:53
Од: d-r vet josifovski
Лабрадор изгубен Изгубено-Најдено
Лабрадор изгубен - Изгубено-Најдено

Изгубен лабрадор е виден во населба Капиштец.

Објавен: 29 Apr 2015 во 20:03 / Валидност: 28 Jun 2015 во 20:03
Од: Mr.Street
Јоркшир Териер Кученцата  Изгубено-Најдено
Јоркшир Териер Кученцата - Изгубено-Најдено

Јоркшир Териер Кученцата Нежно покренати од дома, од страна, не во одгледувачницата животната средина. Симпатична лица, убави капути, љубов љубов духови.

Објавен: 07 Apr 2015 во 21:40 / Валидност: 06 Jun 2015 во 21:40
Од: berest
Се бара ДИНА! :( Изгубено-Најдено
Се бара ДИНА! :( - Изгубено-Најдено

Изгубено е или украдено куче во нм.Кадино поточно во н.Илинден.Се одзива на името Дина,не носи никакво ремче,не е расно кученце,ако некој ја има видено или има некакви информации нека ми се обрати...

Објавен: 15 Nov 2014 во 19:58 / Валидност: 14 Jan 2015 во 19:58
Од: Анастасија Панајотовиќ
Се бара ДИНА! :( Изгубено-Најдено
Се бара ДИНА! :( - Изгубено-Најдено

Изгубено е или украдено куче во нм.Кадино поточно во н.Илинден.Се одзива на името Дина,не носи никакво ремче,не е расно кученце,ако некој ја има видено или има некакви информации нека ми се обрати...

Објавен: 15 Nov 2014 во 19:56 / Валидност: 14 Jan 2015 во 19:56
Од: Анастасија Панајотовиќ
се бара ВАПИ! Изгубено-Најдено
се бара ВАПИ! - Изгубено-Најдено

Изгубено е куче во населба Козле-Скопје (на ул.Леринска) Кучето се одзива на името ВАПИ и е лабрадор(златен) со кратко влакно,многу мил и социјализиран. На него има кремасто ремче.https://www.faceb...

Објавен: 29 Oct 2014 во 15:52 / Валидност: 28 Dec 2014 во 15:52
Од: Чек Расел
Најдена е повредена хаска Изгубено-Најдено
Најдена е повредена хаска - Изгубено-Најдено

Најдена е повредена хаска. Се бараат сопствениците! Хаската е привремено згрижена, но итно се бараат нејзините сопственици. БРОЈ ЗА КОНТАКТ: 077 974 712

Објавен: 03 Sep 2014 во 18:31 / Валидност: 02 Nov 2014 во 18:31
Од: mona09
1 | 2
1-15 од 28 огласи

Најава


Немате корисничко име, регистрирајте се.
прашајте др. ветеринар
изгубено-најдено