milenicinja.mk » Огласи » Sibirski Haski Stenci Izuzetnog Porekla

SIBIRSKI HASKI stenci izuzetnog porekla

  • Продавам
  • Објавен на: 10 Oct 2018 во 09:33
  • Валиден до: 09 Nov 2018 во 09:33
  • Од: vodicbg.com
Odgajivacnica Flajk u Pancevu prodaje stence SIBIRSKOG HASKIJA, izuzetnog porekla. Stari 40 dana, ocisceni od parazita, po ceni od 80€ bez papira i 150€ sa papirima.
Dragan, Pancevo/Srbija
Kontakt tel. +381(0)638199300

Коментирајте во врска со огласот: SIBIRSKI HASKI stenci izuzetnog porekla

Најава


Немате корисничко име, регистрирајте се.
прашајте др. ветеринар
изгубено-најдено